Rumored Buzz on Тварини
Rumored Buzz on Тварини
Blog Article
● Новонароджений кенгуру може поміститися в чайній ложці.
До речі, їжаки – хижі тварини, в основному їдять різних комах, слимаків, ящірок, мишей, дрібних вужів. Вони не їдять яблука і грибочки, як розказується в дитячих казках чи показується в рекламі по телевізору.
Зазвичай егоїстичний, самець на цей раз не протестує і поступається своєю «квартирою» дітям.
Поряд із гігантами, існують і напрочуд маленькі створіння, чия мініатюрність – ключ до виживання в їхніх унікальних нішах.
● Африканська яєчна змія унікальна тим, що може харчуватися виключно яйцями птахів, діаметр яких, може значно перевершувати розміри самої змії. Вдається їй це завдяки дуже рухливим з’єднанням кісток черепа, малорозвиненим зубам і особливим відросткам шийних хребців.
Тварини для спілкування. Таких вихованців люди заводять для ігор, проведення дозвілля. Це кішки, собаки, рибки, гризуни та інші.
Зір у лисиць поганий, але нюх і слух дуже хороші. Наприклад, зимою миші ховаються під снігом і тому їх не видно, але лисиця чує як вони бігають чи щось гризуть і стрибає в те місце, ловлячи їх.
Якби звірі могли говорити, чимало жалібних історій повідали б вони нам про своє життя. Розповіли б, як жорстоко і несправедливо чинить з ними людина. Скільки «братів і сестер» знищили вони (себто ми) за багато-багато років. Поскаржилися б вони і на те, як важко прогодувати і зберегти потомство, здавалося, б навіть у «ситих» районах.
У разі небезпеки мати підштовхує дитинча до річки, яка протікає зовсім поруч, всього в декількох метрах. Опинившись у воді, малюк почуває себе впевненіше. Він тримається поруч з матір’ю, ворушить вухами і поводиться як цілком самостійна істота, радуючи своєю поведінкою мати.
Найотруйніші тварини: Небезпечні володарі смертельної зброї
У розпал літа можна побачити, як поспішно повертається в своє гніздо їжачиха. Вона поспішає до дитинчат. Іноді їх буває чотири, іноді click here сім. Крихітні їжата, розміром з кульку від пінг-понгу, майже безпорадні.
Цей ефект пояснюється особливою будовою нервових волокон восьминогів, які навіть після смерті реагують на натрій який міститься в соусі і змушує м’язи скорочуватися.
Вивчення цих дивовижних створінь допомагає нам краще зрозуміти світ, у якому ми живемо, та усвідомити важливість збереження цієї безцінної спадщини.
Приручення тварин відбувалося століттями. У минулому вони використовувалися як спосіб отримання прибутку або задоволення. З плином часу вченими було доведено позитивний вплив тварин на самопочуття людини.